КУБА

Про країну

Куба — один із найпопулярніших туристичних напрямків Карибського моря. Це острів свободи і країна вічного літа. Її піщані пляжі, барвистий підводний світ і яскрава природа приваблюють величезну кількість туристів. Це батьківщина найкращого у світі тютюну, рому й цукру, єдина соціалістична республіка Західної півкулі, країна з багатою багатовіковою історією. Численні природні заповідники тут поєднуються з розкішними пляжами, соціалістичний лад країни — з вільним, волелюбним народом. Відвідавши Кубу, ви ніколи не забудете ніжне море, ритми сальси і смак коктейлю Куба-лібре.

Флора та фауна Куби славиться багатством і різноманітністю. Тут нараховується понад 300 заповідників, які займають приблизно 22% території країни. На Кубі росте 4% всієї флори нашої планети.

Офіційна мова на Кубі — іспанська. Однак обслуговуючий персонал у готелях відповість вам англійською, німецькою, італійською мовами.

Основні продукти кубинської кухні — свинина й курка, приготовлені різними способами, рис і чорна квасоля. Ви можете отримати задоволення від якісних морепродуктів, таких як креветки, лангусти, кагуама (м’ясо черепахи), восьминіг у часниковому соусі, і, звичайно ж, екзотичні тропічні фрукти.

Кубинський песо — один із двох видів валюти, що є в офіційному обігу на Кубі. Складається з 100 сентаво. Другим видом валюти є кубинський конвертований песо (CUC), що відрізняється наявністю напису «convertible». Конвертоване песо використовується в основному в туристичній галузі, а також у «доларових магазинах».

Різниця в часі з Києвом — мінус 7/8 годин.

Куба — це країна багатої історії й національних традицій, чудової колоніальної архітектури, незабутніх культурних, історичних та природних пам’яток.

 

КУРОРТИ КРАЇНИ

ВАРАДЕРО

Варадеро — основна зона кубинського архіпелагу, яка приваблює всіх, хто віддає перевагу відпочинку на березі моря, користується заслуженою міжнародною славою. Цей курорт розташовується на півострові Ікакос та володіє смугою пляжів завдовжки більш ніж 20 км, які покриті дрібним білим піском і омиваються морем, що переливається різними відтінками блакиті; п’ята частина його території входить до складу екологічних заповідників. Крім того, на півострові є безліч печер, мальовничі укоси й лагуни, а вздовж узбережжя тягнеться низка незайманих і легкодоступних острівців. Особливості Варадеро доповнюються його культурними, історичними та природними пам’ятками, тісно пов’язаними із сусідніми містами Матансас і Карденас і біосферним заповідником «Сьєнага-де-Сапата», а також безліччю сучасних комфортабельних готелів і широкою інфраструктурою підприємств сфери обслуговування.

КАЙО-КОКО

Острів і курорт Кайо-Коко входить у ланцюг островів із красивою назвою «Сади короля»,  які розташовані на північ від материкової Куби. Пляжі Кайо-Коко мають коралове походження і відрізняються м’яким піском світлого кремового відтінку. А ще тут можна спостерігати за рожевими фламінго — дивовижне видовище, заради якого збираються туристи з інших островів. Курорт стане ідеальним вибором для відокремленого та розкішного відпочинку. Любителям дайвінгу буде цікаво, що поруч із Кайо-Коко лежить другий у світі за довжиною кораловий риф.

На Кайо-Коко розташовується власний міжнародний аеропорт Jardines del Rey Airport. Острів сполучений з Кубою 27-кілометровою дорогою-греблею, яка починається в кубинському місті Морон, проходить через Кайо-Коко й закінчується на острові Кайо-Гільєрмо.

КАЙО-ГІЛЬЄРМО

Кайо-Гільєрмо — ще один тропічний острів у складі архіпелагу Хардінес-дель-Рей, розташований вздовж північного узбережжя Куби. Цей невеликий за розмірами курорт, який весь можна обійти пішки, надає прекрасні можливості для розслабленого пляжного відпочинку й романтичних канікул. На Кайо-Гільєрмо розташовано всього кілька готельних комплексів, кожен з яких надає послуги за системою «все включено». На території готелів працюють магазини, ресторани, бари, а вечорами проходять розважальні шоу. Але найцікавіше знаходиться за їх межами: гостей чекає практично незаймана природа та досконала гармонія. На Кайо-Гільєрмо розташовані чотири пляжі, загальною довжиною приблизно 4 кілометри, особливо знаменитий з них — пляж Плая-Пілар, названий на честь яхти Ернеста Хемінгуея, на якій він вибирався сюди порибалити. Острів популярний своїми піщаними дюнами, мангровими заростями й кораловими рифами.

КАЙО-САНТА-МАРІЯ

Острів Кайо-Санта-Марія разом з островами Кайо-Коко та Кайо-Гільєрмо входить до складу архіпелагу, що має романтичну назву «Хардінес-дель-Рей», або «Королівські сади». Архіпелаг перебуває під охороною ЮНЕСКО як найважливіший біосферний заповідник. Протяжність острова становить майже 13 кілометрів завдовжки і приблизно два кілометри завширшки. На острові можна поєднувати пляжний відпочинок із культурною програмою. Для цього вирушайте на екскурсії в революційне місто Санта Клара і стародавнє місто Сан Хуан-де-лос-Ремедіос. А на сусідньому острові Кайо-Енсеначос розташувався дельфінарій, туди можна з легкістю дістатися на таксі.

Динаміка цін

Готелі

: готелі

{{$select.selected.RegionName}}