Правила в’їзду до Єгипту

Шановні партнери,

Інформуємо вас, що в рамках зусиль, що вживаються урядом Арабської Республіки Єгипет по боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР.

Згідно нових правил ПЛР тести повинні проводитися не раніше ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою необхідно пред’являти у роздрукованому вигляді з мокрою печаткою та баркодом. Будь-ласка зверніть увагу, що у випадку якщо результат тесту не відповідає вищеназваним вимогам, туристи будуть змушені здавати тест ще раз безпосередньо в аеропорті Єгипту.

Виняток становлять діти до 6 років. Обов`язкове ПЛР тестування для них не потрібно.

Ці міри являються обов’язковими для всіх перевізників та авіакомпаній, що виконують рейси до АРЄ. 

 

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР тесту для перетину кордону:

- Тест повинен містити дату та час тестування. 72 годин вираховуються з моменту здачі тесту;

- Тест повинно бути видано офіційно зареєстрованою лабораторією і підтверджений оригінальною мокрою печаткою;

- Тест повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято;

- Тест повинен бути англійською або арабською мовами.

- Аналіз повинен містити водяний знак або міжнародний штрих-код QR-CODE, який переадресовує на офіційний сайт лабораторії.

- У разі відсутності роздрукованого аналізу з лабораторії у пасажира повинен бути офіційна адреса електронної пошти з результатом, виданий лабораторією, а не який-небудь іншу адресу електронної пошти.

- Рукописні аналізи не приймаються.

У випадку, якщо туристи здавали тест на COVID-19 в одній з рекомендованих туроператором лабораторій МедЛаб та не мали можливості отримати мокру печатку за місцем здачі тесту, вони мають змогу звернутися у відділення лабораторії безпосередньо в аеропорті Бориспіль (термінал Д, другий поверх, медичний пункт аеропорту Бориспіль)

 

Туристам, які з поважних причин не змогли отримати результат тесту в Україні, надається можливість зробити тест на COVID-19 в аеропорту після прильоту в Єгипет.  Вартість такого тесту складає 30 у.о. і може бути оплачена як в доларах США, так і в місцевій валюті (згідно банківського курсу на день оплати).

Оплата буде здійснюватися представнику туроператора в аеропорту, який разом з даними туристів буде передавати всю суму представнику Міністерства охорони здоров`я в аеропорту. Офіційні чеки про оплату будуть отримані представником туроператора від представника МОЗ АРЄ для подальшої передачі їх туристам.

Тести на COVID-19 по прильоту будуть робитися безпосередньо в терміналі прильоту до проходження паспортного контролю. Результати будуть надані туристу протягом 48 годин.

У разі отримання позитивного результату на COVID-19 туриста буде розміщено в окремому номері готелю (зі спеціального резервного фонду) для подальшого лікування, або госпіталізовані якщо в цьому буде необхідність.

З повагою,

Анекс Тур

 

 

*Туроператор Анекс Тур залишає за собою право вносити необхідні зміни без обов’язкового попереднього інформування третіх осіб.

*Туроператор Анекс Тур не несе відповідальність за несвоєчасну видачу результатів тестування лабораторіями/ неякісне тестування/ відмову компетентних органів приймати результат тестування туристів.