Єгипет: правила перетину кордону

Шановні партнери та туристи!

Інформуємо вас про те, що в межах зусиль, що вживаються урядом Арабської Республіки Єгипет у боротьбі з COVID-19, всі пасажири, які подорожують до Єгипту обов’язково мають заповнити ARRIVAL HEALTH DECLARATION (завантажити). По прибуттю у кожного пасажира повинна бути заповнена декларація здоров'я!

 

ПЛР-ТЕСТУВАННЯ

Вимоги до пасажирів, які прибувають в Єгипет без сертифікату про вакцинацію проти COVID-19:

— Всі пасажири, включаючи єгиптян, які подорожують до Єгипту, ПОВИННІ мати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше ніж за 72 години до часу вильоту в Єгипет.

— Виняток становлять пасажири, які подорожують з таких країн та міст, як: Японія / Китай / Таїланд / Північна Америка / Південна Америка / Канада / Лондон (Хітроу) / Рим / Париж / Франкфурт / Нова Зеландія / Австралія / Південна Корея. ПЛР-тест має бути зроблений за 96 годин до вильоту.

— Всі діти (незалежно від національності) віком до 6 років звільняються від ПЛР-тесту.

— Тест повинен містити дату та час тестування. 72 години вираховуються з моменту здачі тесту;

— Тест повинен бути виданий офіційно зареєстрованою лабораторією й підтверджений оригінальною мокрою печаткою;

— Тест повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка, який було взято;

— Тест повинен бути англійською або арабською мовами.

— Сертифікат RT-PCR повинен бути оригінальним паперовим сертифікатом (копія не допускається).

— Аналіз повинен містити водяний знак або міжнародний штрихкод QR-CODE, який переадресовує на офіційний сайт лабораторії.

— Рукописні аналізи не приймаються.

— Міжнародні пасажири, які їдуть безпосередньо в аеропорти Шарм-ель-Шейха / Хургади і які не склали дійсний ПЛР-тест (за 72 години до вильоту рейсу), повинні пройти ПЛР-тест після прибуття в цих аеропортах (тариф — 30 доларів США). Ці пасажири будуть ізольовані в своїх готелях доти, поки не буде отримано результат ПЛР-тесту. В разі позитивного результату ПЛР-тесту пасажир буде ізольований в своєму номері в готелі і це буде узгоджено з Міністерством охорони здоров'я Єгипту.

У разі, якщо туристи здавали тест на COVID-19 в одній із рекомендованих туроператором лабораторій МедЛаб та не мали можливості отримати мокру печатку за місцем здачі тесту, вони мають змогу звернутися у відділення лабораторії безпосередньо в аеропорту «Бориспіль» (термінал Д, другий поверх, медичний пункт аеропорту «Бориспіль»).

 

СЕРТИФІКАТИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Для пасажирів (прямих та непрямих), що прибувають з сертифікатом про вакцинацію проти COVID-19 з країн, в яких відбулася мутація коронавірусу (Індія, Бразилія, країни Південної Америки, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М'янма, Непал, Шрі-Ланка, В'єтнам), протягом попередніх 14 днів буде застосовуватися наступне:
1. Сертифікат та місце його видачі будуть перевірені на їх достовірність, QR-код не повинен мати будь-яких подряпин або затертостей.
2. Після цього відвідувачі з постраждалих країн пройдуть тест ID Now COVID-19 і, якщо результат буде позитивним, то після прибуття буде проведено ПЛР-тестування. Якщо ПЛР покаже позитивні результати, ці відвідувачі будуть переведені в лікарню.

У пасажирів (прямих чи непрямих), що прибувають з сертифікатом про вакцинацію проти COVID-19 з країн, в яких коронавірус не піддавався мутації за останні 14 днів, сертифікат та місце його видачі будуть перевірені на їх достовірність, QR-код не повинен мати будь-яких подряпин або затертостей.

Сертифікати про вакцинацію будуть прийматися від тих, хто отримав вакцину, схвалену Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Єгипетським управлінням з лікарських засобів. Сертифікати повинні бути представлені принаймні через 14 днів після отримання другої дози вакцини, для якої потрібно два уколи, включаючи Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac і Sputnik V, або через 14 днів після отримання першої дози Johnson & Johnson

Інформація, яка стосується оновлення вимог щодо сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 та прийняття сертифікатів, що не містять QR-код, якщо виконуються наступні вимоги:

— Підтвердження і аутентифікація сертифікатів про вакцинацію, виданих в зарубіжних країнах, які не містять QR-код, з посольства Єгипту в цих країнах.

— Наявність офіційних форм сертифікатів про вакцинацію, виданих в цих країнах Міністерством закордонних справ, за умови, що сертифікати, видані Міністерством охорони здоров'я Єгипту і цими країнами, взаємно визнані. В разі відсутності умов, згаданих вище, будуть застосовуватися відповідні періодичні публікації щодо сертифіката вакцинації, наявного у пасажира, і прийняття сертифікатів, затверджених в країнах (органом видачі), без стирання, списання або додавання та з QR-кодом (прийняття цих сертифікатів після перевірки їх дійсності за допомогою зчитувача штрих-коду і органу, який видає сертифікат).

 

З повагою Анекс Тур

 

*Туроператор Анекс Тур залишає за собою право вносити необхідні зміни без обов’язкового попереднього інформування третіх осіб.

*Туроператор Анекс Тур не несе відповідальність за несвоєчасну видачу результатів тестування лабораторіями/ неякісне тестування/ відмову компетентних органів приймати результат тестування туристів.