Єгипет: правила перетину кордону

Шановні партнери та туристи!

Інформуємо вас про те, що в межах зусиль, що вживаються урядом Арабської Республіки Єгипет у боротьбі з COVID-19, усі пасажири, які подорожують до Єгипту, обов’язково мають заповнити ARRIVAL HEALTH DECLARATION (завантажити). Форми будуть збиратися екіпажем літака, який виконує рейс в а/п Шарм-ель-Шейха / Хургади / Марса Алама. 

 

ПЛР-ТЕСТУВАННЯ

Вимоги до пасажирів, які прибувають у Єгипет без сертифікату про вакцинацію проти COVID-19:

— Усі пасажири, включно з єгиптянами, які подорожують до Єгипту, ПОВИННІ мати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не пізніше ніж за 72 години до вильоту в Єгипет або негативний результат експрес-тесту на антиген, зроблений не пізніше ніж за 24 години до в`їзду.

— Тест повинен містити дату та час тестування. 72 години вираховуються з моменту здачі тесту;

— Тест повинен бути виданий офіційно зареєстрованою лабораторією й підтверджений оригінальною мокрою печаткою;

— Тест повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка, який було взято;

— Тест повинен бути англійською або арабською мовами.

— Сертифікат RT-PCR повинен бути оригінальним паперовим сертифікатом (копія не допускається).

— Аналіз повинен містити  міжнародний штрихкод QR-CODE, який переадресовує на офіційний сайт лабораторії.

— Рукописні аналізи не приймаються.

— Міжнародні пасажири, які їдуть безпосередньо в аеропорти Шарм-ель-Шейха / Хургади / Марса Алама і які не склали дійсний ПЛР-тест (за 72 години до вильоту рейсу), повинні пройти ПЛР-тест після прибуття в цих аеропортах (тариф — 30 доларів США). УВАГА! В аеропортах Марса Алама та Хургади пасажири можуть здійснити оплату ЛИШЕ наявною кредитною карткою, готівка НЕ приймається. Пасажири, у яких буде виявлено позитивний тест, будуть ізольовані на 5 днів у своїх готелях, на 6-й день вони мають пройти ПЛР-тестування, якщо результат цього тесту буде також позитивним, туристи залишаються на ізоляції ще на 5 днів. 

У разі, якщо туристи здавали тест на COVID-19 в одній із рекомендованих туроператором лабораторій МедЛаб та не мали можливості отримати мокру печатку за місцем здачі тесту, вони мають змогу звернутися у відділення лабораторії безпосередньо в аеропорту «Бориспіль» (термінал Д, другий поверх, медичний пункт аеропорту «Бориспіль»).

 

СЕРТИФІКАТИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Для пасажирів (прямих та непрямих), що прибувають з сертифікатом про вакцинацію проти COVID-19 з країн, у яких відбулася мутація коронавірусу (Індія, Бразилія, країни Південної Америки, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М`янма, Непал, Шрі-Ланка, В`єтнам) упродовж  попередніх 14 днів буде застосовуватися наступне:

1. Сертифікат та місце його видачі будуть перевірені на їхню достовірність, QR-код не повинен мати будь-яких подряпин або затертостей.

2. Після цього відвідувачі з постраждалих країн пройдуть тест ID Now COVID-19, якщо результат буде позитивним, то після прибуття буде проведено ПЛР-тестування. Якщо ПЛР покаже позитивні результати, ці відвідувачі будуть переведені в лікарню.

У пасажирів (прямих чи непрямих), що прибувають з сертифікатом про вакцинацію проти COVID-19 з країн, у яких коронавірус не піддавався мутації за останні 14 днів, сертифікат та місце його видачі будуть перевірені на їхню достовірність, QR-код не повинен мати будь-яких подряпин або затертостей.

Сертифікати про вакцинацію будуть прийматися від тих, хто отримав вакцину, схвалену Всесвітньою організацією охорони здоров`я та Єгипетським управлінням з лікарських засобів. Сертифікати повинні бути представлені принаймні через 14 днів після отримання другої дози вакцини, для якої потрібно два уколи, включаючи Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac і Sputnik V, або через 14 днів після отримання першої дози Johnson & Johnson

Електронні версії сертифікатів, зокрема ті, що генеруються у додатку «ДІЯ», наразі єгипетською стороною ОФІЦІЙНО НЕ ВИЗНАЮТЬСЯ. Туристам необхідно надати сертифікати тільки в роздрукованому вигляді.

Інформація, яка стосується оновлення вимог щодо сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 та прийняття сертифікатів, що не містять QR-код, якщо виконуються такі вимоги:

— Підтвердження та аутентифікація сертифікатів про вакцинацію, виданих у зарубіжних країнах та які не містять QR-код, у посольстві Єгипту в цих країнах.

— Наявність офіційних форм сертифікатів про вакцинацію, виданих у цих країнах Міністерством закордонних справ, за умови, що сертифікати, видані Міністерством охорони здоров`я Єгипту та цими країнами, взаємно визнані. У разі відсутності умов, згаданих вище, будуть застосовуватися відповідні періодичні публікації щодо сертифіката вакцинації, наявного в пасажира, і прийняття сертифікатів, затверджених в країнах (органом видачі), без стирання, списання або додавання та з QR-кодом (прийняття цих сертифікатів після перевірки їхньої дійсності за допомогою зчитувача штрихкоду й органу, який видає сертифікат).

* Діти віком до 12 років звільняються від ПЛР-тесту / експрес-тесту на антиген / сертифіката про вакцинацію.

Вимоги щодо повернення в Україну доступні за посиланням.

 

* Туроператор Анекс Тур залишає за собою право вносити необхідні зміни без обов’язкового попереднього інформування третіх осіб.

* Туроператор Анекс Тур не несе відповідальність за несвоєчасну видачу результатів тестування лабораторіями / неякісне тестування / відмову компетентних органів приймати результат тестування туристів.