Готель розташований за 20 км від міжнародного аеропорту Ла-Романи і за 72 км від аеропорту Пунта-Кани. За 5 км від готелю розташоване рибальське містечко Байаібе.
Готель тільки для повнолітніх (18+).
Готель було відкрито влітку 2017 року.
Гості готелю Catalonia Royal La Romana можуть скористатися всією інфраструктурою готелю Catalonia Gran Dominicus.
До оплати приймаються кредитні картки Visa, MasterCard, AmEx.
Пляж
Піщаний пляж. Парасольки, шезлонги — безкоштовно.
Інфраструктура
Важливо
У номерах є:
Номер: 35 м², спальня, двоспальне ліжко king-size або 2 ліжка queen-size, ванна кімната, балкон / тераса.
Номер: 44,8 м², спальня, вітальня, двоспальне ліжко king-size, диван, тераса 12,5 м².
Номер: 39 м², спальня, вітальня, двоспальне ліжко king-size, диван, балкон / тераса з краєвидом на басейн.
Номер: 39 м², на 1-му поверсі, спальня, двоспальне ліжко king-size, вітальня, диван, тераса 7,2 м², прямий вихід до басейну.
Номер: 34,5 м², на 1-му поверсі, спальня, двоспальне ліжко king-size, прямий вихід до басейну, тераса 8,4 м².
Номер: 55 м², дворівневий (2-й та 3-й поверх вілли), на 1-му рівні — вітальня, диван, душ, тераса 11 м² з басейном, на 2-му — спальня з двоспальним ліжком king-size, ванна кімната з душем, 2 телевізори.
Номер: 37 м², на 1-му поверсі, двоспальне ліжко king-size, ванна кімната, тераса 8 м², прямий вихід до басейну, фрукти, ігристе вино та шоколад після прибуття (потрібно уточнити час прибуття при бронюванні), романтична вечеря для двох (локацію необхідно уточнювати) та 30 хв масажу для двох для бронювання не менше 4 ночей.
AI — все включено.
У концепцію AI включено:
Не включено до концепції:
Спорт та розваги
Краса і здоровʼя
Інші послуги
Бізнес-послуги