Дополнительная услуга по управлению средствами для новых бронирований

Оновлена інформація щодо послуги "Доступні кошти для нових бронювань"

Шановні партнери!

ТОВ «Туристична компанія «Анекс Тур» виражає Вам свою повагу та повідомляємо:

Грошові кошти по оплачених заявках, які були  переведені в статус «доступні кошти для нових бронювань», Турагенти можуть перенести в валютному еквіваленті для оплати будь-якої заявки у строк до «01» січня 2021 року.

Для проведення взаємозаліку, необхідно написати лист (http://anextour.com.ua/page/278/usloviya-oplaty-ua) і відправити скан-копію листа на адресу: [email protected]

У разі не отримання Туроператором скан-копії листа щодо проведення взаємозаліку до 01.01.2021 року (включно) грошові кошти, які мали статус «доступні кошти для нових бронювань», будуть доступні для проведення взаємозаліку в гривневому еквіваленті.

Заздалегідь вдячні за розуміння.

 

Шановні колеги,

Додатково до запропонованих умов перебронювання турів, а так само для Вашої зручності та лояльності туристів наша компанія вводить додаткову послугу.

Всі тури з датами вильотів з 17.03.2020 по 30.06.2020 включно доступні для зміни в статус «доступні кошти для нових бронювань».

Дана послуга дозволяє зберегти оплачену суму за заявкою для оплати цієї ж або інших майбутніх бронювань.

Для того, щоб скористатися оплаченими коштами Вам необхідно за посиланнями (вказаними нижче) завантажити, та заповнити форми за зразком, а потім відправити їх скани на електронну адресу: [email protected]

При цьому в темі листа обов`язково повинен бути вказаний номер заявки.

Тільки після отримання та підтвердження даних форм заявка буде змінена на статус «доступні кошти для нових бронювань».

Новою пропозицією можна скористатись зараз або після відновлення авіасполучення.

Всі тури з датами вильотів після 01.07.2020, якщо туристи хочуть змінити дату польоту або ще не визначились, Ви можете також скористатися цією послугою та перевести заявку в статус «доступні кошти для нових бронювань».

Для цього ВАЖЛИВО отримати дозвіл у відділі бронювання, написавши запит на вказаний електронний адрес: [email protected]

Після отримання підтвердження з відділу бронювання необхідно за посиланнями (вказаним нижче) завантажити та заповнити форми за зразком, а потім відправити їх скани для перевірки на електронний адрес: [email protected]

При цьому в темі листа обов`язково повинен бути вказаний номер заявки.

Тільки після отримання та підтвердження даних форм заявку буде переведено в статус «доступні кошти для нових бронювань».

Новою пропозицією можна скористатись зараз або після відновлення авіасполучення.

Форми для заповнення:

1. Для Туристичних агентств:

Для переносу грошових коштів, Турагенту необхідно підписати додаткове погодження з туристом («1.Дод.угода турист-ТА») та заповнити заяву («2.заява ТА-ТО»); Зразки заповнення: («1.ЗРАЗОК Дод.угода турист-ТА»), («2. ЗРАЗОК заява ТА-ТО»)

2. Для Мережевих агентств:

Для переносу грошових коштів, Субагенту необхідно підписати додаткове погодження з туристом («1.Дод.угода турист-субагент»), і заповнити заяву («1.2.заява субагента-ТА») а Турагент (мережі) зобов’язаний заповнити заяву («2.заява ТА-ТО»). Зразки заповнення:  («1. ЗРАЗОК Дод. угода турист-субагент», «1.2. ЗРАЗОК заява субагента-ТА»)

 

 

* Компанія залишає за собою право вносити зміни в умови послуги.