Правила перетину кордону (Мальдіви)

Шановні партнери та туристи!

Інформуємо вас про те, що у межах зусиль, що вживаються урядом Мальдівської Республіки у боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів ПЛР-тесту.

Згідно з новими правилами ПЛР-тести повинні проводитися не раніше ніж за 96 годин до вильоту.

Тест обов`язковий для всіх подорожуючих на Мальдіви за винятком дітей віком до 1 року.

ВАЖЛИВО! Туристи, які отримали дві дози вакцини проти Covid-19 (визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров`я) за 2 тижні до поїздки, не звільняються від вимоги проведення ПЛР-тестування перед вильотом на Мальдіви. Обов'язкова наявність негативного ПЛР-тесту по прильоту в країну відпочинку.

 

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР-тесту для перетину кордону:

— Тест повинен містити дату та час тестування; 96 годин відраховуються з моменту здачі тесту.

— Тест повинен бути виданий офіційно зареєстрованою лабораторією.

— Сертифікат повинен містити точну назву тесту (RT-PCR) та дані зразка, який було взято.

— Сертифікат повинен бути англійською мовою.

 

Не раніше ніж за 24 години до прибуття потрібно заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше ніж за 24 години до вильоту.

Особливості заповнення форми: крім даних про стан здоров`я, країни, які відвідувались протягом останніх 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію та копію ПЛР-тесту. В розділі Mobile Number цифри телефону писати без знаку + та пробілів. Потрібно обов'язково заповнити розділи, які позначені зірочками, пункти, які без зірочок, заповнювати не обов'язково.

Примітка: різниця в часі між Україною та Мальдівами +3 години.

Отриманий QR-код пред`являється під час проходження паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно обрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно обрати острів, найближчий до курорту.Оновлена ​​інформація.

Зміни починають діяти від 20 квітня 2021 року до подальшого повідомлення.

Туристи, які отримали дві дози вакцинації проти Covid-19 (визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров`я) за 2 тижні до поїздки, тепер звільняються від вимоги про проведення негативного ПЛР перед прибуттям і не потребують проходження або дотримання карантину після прибуття на Мальдіви.

Необхідні умови:

1. Карантин під час подорожі буде виключений для всіх осіб, які подорожують на острів, де 60% населення острова (включаючи туристичні курорти / гостьові будинки і острови з готелями) отримали дві дози вакцини Covid-19, визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров`я.

2. Якщо 60% населення острова (включаючи туристичні курорти / гостьові будинки та готельні острови) НЕ отримали дві дози вакцини Covid-19, звільнення від карантину в подорожі може бути здійснено, якщо турист отримав дві дози будь-якої вакцини Covid-19 за два тижні до зазначеної подорожі (вакцина, яка визнана Всесвітньою організацією охорони здоров`я).

Однак будуть застосовуватися наступні умови:

— негативний результат ПЛР-тесту потрібно пред’являти, якщо людина подорожує з острова, де позитивний результат загального тестування перевищує 5%.

— негативний результат ПЛР-тесту потрібен для супроводжуючих дітей, які не відповідають критеріям вакцинації проти Covid-19.Шановні партнери, інформуємо вас про постанову Міністерства охорони здоров`я (НРА) Мальдівської Республіки щодо заходів із зниження ризику передачі COVID-19.

Постанова Міністерства охорони здоров`я (НРА) Мальдівської Республіки від 10.10.2020 (перейти)

Виходячи з документа, карантину (14 днів як мінімум) підлягають не тільки гості з підтвердженим діагнозом COVID-19 (страховий випадок), але і близькі контакти підтвердженого випадку коронавирусной інфекції, навіть якщо ПЛР-тест таких гостей виявився негативним (нестраховий випадок, покриття витрат за рахунок гостей).

Близькими визначаються контакти, що:

  • Знаходилися на відстані 1 метра від захворівшого чи підозрюваного на захворювання на COVID_19 протягом більш ніж 15 хвилин;
  • Мали безпосередній фізичний контакт з захворівшою особою чи особою, що є підозрюваною на захворювання COVID_19;
  • Доглядали за особами, які захворіли або є підозрюваними на захворювання COVID_19, не використовуючи всі встановлені правилами безпеки засоби індивідуального захисту;
  • Мали незахищений безпосередній контакт з виділеннями (кашель, слина тощо) захворівшого на COVID_19;
  • Знаходилися у закритому приміщенні (вдома, в навчальному класі, у кімнаті для переговорів, кімнаті очікування у лікарні тощо) з захворівшим на COVID_19 протягом більш ніж 15 хвилин
  • Знаходилися у зоні 2-х рядів крісел від захворівшого на COVID_19 протягом більш ніж 15 хвилин у літаку чи іншому виді транспорту, а також всі представники персоналу, що мали безпосередній контакт з захворівшим на COVID_19

 

Процедура карантину для гостей, визнаних контактними:

— 1-ий день карантину вважається з наступного дня після контакту з підтвердженим випадком COVID-19.

— повторний тест береться на 15-ий день, після отримання негативного результату гість може залишати країну.

 

У разі, якщо контактні гості з негативним результатом ПЛР-тесту нададуть документи, що підтверджують раніше перенесену коронавірусну інфекцію протягом останніх 3 місяців, такі гості можуть бути звільнені від карантину за рішенням НРА.

З метою прискорення вирішення питання щодо скасування карантину для таких гостей, прохання рекомендувати туристам, що вилітають на Мальдіви, мати з собою в форматі PDF один / кілька з перерахованих документів (у разі їх наявності):

— результат раніше позитивного ПЛР-тесту (термін не раніше 3 місяців до закінчення поїздки);

— результат раніше позитивного тесту на антитіла (термін не раніше 3 місяців до закінчення поїздки).

*Бажано додатково мати варіант англійською мовою.

У разі, якщо гості будуть проінформовані представниками готелів про необхідність знаходження на карантині, гостям необхідно негайно надати ці документи співробітникам готелю, а також зателефонувати за номером Гарячої Лінії ANEX Tour на Мальдівах +960 777 03 67.

 

Розгляд запиту про скасування карантину Міністерством охорони здоров`я займає мінімум 1 робочий день.Звертаємо вашу увагу на правила виїзду з Мальдів для гостей Guesthouse

Інформуємо, що курорти:

THE SUN SIYAM IRU FUSHI MALDIVES надає трансфер на гідролітаку з 06:00 до 18:00, внутрішні перельоти — з 18:00 до 06:00.

ADAARAN HOTELS AND RESORT  пересування між островами заборонено.

PER AQUUM NIYAMA — пересування між островами заборонено.

WALDORF ASTORIA MALDIVES ITHAAFUSHI — інформуємо, що з 15 листопада готель надає можливість здати ПЛР-тест перед від`їздом, вартість послуги становить 80 дол. за особу. Резервування здійснюється за 72 години до дати від`їзду. Результати тестування будуть надані за 48 години до від`їзду.

KAANI BEACH HOTEL, KAANI GRAND SEAVIEW, KAANI PALM BEACH, KAANI VILLAGE & SPA — перед вильотом з Мальдів тестування ПЛР є обов`язковим для будь-якого туриста, який зупинявся на острові туристичного гостьового будинку. ПЛР-тест необхідно провести за 72 години до вильоту з Мальдів. ПЛР-тестування можна провести на острові Маафуші, вартість тестування становить 85 дол. США за особу за тест.

З повагою Анекс Тур