Мальдіви: правила перетину кордону

Шановні партнери та туристи!

Інформуємо вас про те, що в межах зусиль, що вживаються урядом Мальдівської Республіки в боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в`їзду у випадку відсутності в них негативних результатів ПЛР-тесту.

Згідно з новими правилами ПЛР-тести повинні проводитися не раніше ніж за 72 години до вильоту.

Тест обов`язковий для всіх подорожуючих на Мальдіви, за винятком дітей віком до 1 року.

ВАЖЛИВО! Туристи, які отримали дві дози вакцини проти Covid-19 (визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров`я) за 2 тижні до поїздки, не звільняються від вимоги проведення ПЛР-тестування перед вильотом на Мальдіви. Обов`язкова наявність негативного ПЛР-тесту по прильоті в країну відпочинку.

 

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР-тесту для перетину кордону:

— Тест повинен містити дату та час тестування; 72 години відраховуються з моменту здачі тесту.

— Тест повинен бути виданий офіційно зареєстрованою лабораторією.

— Сертифікат повинен містити точну назву тесту (RT-PCR) та дані зразка, який було взято.

— Сертифікат повинен бути англійською мовою.

 

Не раніше ніж за 48 годин до прибуття потрібно заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше ніж за 48 годин до вильоту.

Особливості заповнення форми: крім даних про стан здоров`я, країни, які відвідувались упродовж останніх 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію та копію ПЛР-тесту. У розділі Mobile Number цифри телефону писати без знаку + та пробілів. Потрібно обов`язково заповнити розділи, які позначені зірочками, пункти, які без зірочок, заповнювати не обов`язково.

Примітка: різниця в часі між Україною та Мальдівами +3 години.

Отриманий QR-код пред`являється під час проходження паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно обрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно обрати острів, найближчий до курорту.

 

З 28 листопада 2021 року до подальшого повідомлення в`їзд на Мальдіви буде припинено для мандрівників (за винятком громадян Мальдів та експатріантів), які прибувають з Південної Африки, Ботсвани, Намібії, Зімбабве, Мозамбіку, Лесото та Есватині.
Це стосується:

 • мандрівників, які були в будь-якій із цих країн за останні 14 днів;
 • мандрівників, які перебували транзитом у бідь-якій з цих країн понад 12 годин.

Мальдівські громадяни та експатріанти, які подорожують до Мальдів з вищезгаданих країн (включаючи тих, хто перебував у дорозі понад 12 годин у будь-якому з цих округів), будуть зобов`язані пройти обов`язковий карантин на 14 (чотирнадцять) днів та отримати негативний результат ПЛР-тесту до виходу з карантину.

Зразок для ПЛР-тесту не повинен бути взятий більш ніж за 72 години до запланованого часу відправлення з першого порту посадки на Мальдіви.

Відповідно до циркуляра Міністерства туризму Мальдівської Республіки від 08.01.2022, починаючи з 04.01.2022 у разі отримання позитивного результату ПЛР-тесту проведення додаткового ПЛР-тестування нового матеріалу неможливе. Однак, за запитом може бути організований додатковий аналіз початкового матеріалу в державній лабораторії IGMH в Мале після підтвердження з боку НРА (Міністерства охорони здоров`я). Оплата цієї процедури здійснюватиметься туристами.


Звертаємо вашу увагу на правила виїзду з Мальдів для гостей Guesthouse.

Інформуємо, що курорти:

THE SUN SIYAM IRU FUSHI MALDIVES надає трансфер на гідролітаку з 06:00 до 18:00, внутрішні перельоти — з 18:00 до 06:00.

ADAARAN HOTELS AND RESORT  пересування між островами заборонено.

PER AQUUM NIYAMA — пересування між островами заборонено.

WALDORF ASTORIA MALDIVES ITHAAFUSHI — інформуємо, що з 15 листопада готель надає можливість здати ПЛР-тест перед від`їздом, вартість послуги становить 80 дол. за особу. Резервування здійснюється за 72 години до дати від`їзду. Результати тестування будуть надані за 48 години до від`їзду.

KAANI BEACH HOTEL, KAANI GRAND SEAVIEW, KAANI PALM BEACH, KAANI VILLAGE & SPA — перед вильотом із Мальдів тестування ПЛР є обов`язковим для будь-якого туриста, який зупинявся на острові туристичного гостьового будинку. ПЛР-тест необхідно провести за 72 години до вильоту з Мальдів. ПЛР-тестування можна провести на острові Маафуші, вартість тестування становить 85 дол. США за особу за тест.


Карантинні заходи на Мальдівах

Відповідно до циркуляра Міністерства туризму Мальдівської Республіки, починаючи з 13 січня 2022 року змінено період ізоляції:

1. Ізоляція гостей, які отримали позитивний результат ПЛР-тесту:

 • Якщо гість отримав позитивний ПЛР-тест і при цьому відсутні симптоми, ізоляція триватиме 7 днів з моменту забору матеріалу.
 • У разі, якщо буде виявлено симптоми захворювання після 7-денного періоду ізоляції, карантин буде продовжено. Ізоляція таких гостей завершиться через 24 години після зникнення симптомів захворювання.

* Ця процедура карантину гостей з позитивним результатом ПЛР-тесту однакова як для вакцинованих, так і для гостей без вакцини.

2. Ізоляція гостей, визнаних контактними (з негативним результатом ПЛР-тесту):

 • Вакциновані гості проходять ізоляцію впродовж 10 днів з моменту останнього контакту з підтвердженим випадком коронавірусу. Після закінчення 10 днів додатковий ПЛР-тест не потрібен, карантин гостей буде завершений за відсутності будь-яких симптомів.
 • Також є можливість через 5 днів ізоляції пройти повторний ПЛР-тест, при отриманні негативного результату карантин буде завершено.
 • Для невакцинованих/гостей, які не завершили повний курс вакцинації, ізоляція триватиме 14 днів з подальшою здачею ПЛР-тесту. При отриманні негативного результату карантин гостей буде завершено.

* Вказана вище процедура карантину гостей, визнаних контактними, застосовується, якщо гості ізольовані окремо від підтвердженого випадку коронавірусної інфекції (в окремому номері/віллі).

** Звертаємо увагу на те, що йдеться про вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров`я (ВООЗ), Emergency Use Listing (EUL)/ Food & Drug Authority Мальдівської Республіки і з моменту останньої дози минуло 14 днів.

Також варто зазначити, що карантин усіх гостей закінчується лише після отримання відповідних документів з боку Міністерства охорони здоров`я Мальдівської республіки (НРА).

Звертаємо увагу, що через нестабільну обстановку в усьому світі через ситуацію з коронавірусною інфекцією, карантинні заходи Мальдів можуть змінюватися на розсуд державних органів Мальдівської Республіки без попереднього повідомлення.

 • Архів

  Відповідно до постанови Міністерства охорони здоров`я (НРА) Мальдівської Республіки щодо заходів щодо зниження ризику передачі COVID-19 в туристичному секторі від 10.10.2020, карантину (мінімум 14 днів) підлягають не лише гості з підтвердженим діагнозом COVID-19 (страховий випадок), але й близькі контакти підтвердженого випадку коронавірусної інфекції, навіть якщо ПЛР-тест таких гостей виявився негативним (не страховий випадок, покриття витрат за рахунок гостей).

  Близькими контактами визнаються:

  • Гості, які контактують з особами з підтвердженим (або передбачуваним) діагнозом COVID-19 більш ніж 15 хвилин (навіть використовуючи заходи персонального захисту), або гості, які контактують з особами з підтвердженим (або передбачуваним) діагнозом COVID-19 без заходів персонального захисту незалежно від часу контакту.
  • Гості, які перебувають у прямому контакті з особами, у яких підтверджений (або передбачуваний) діагноз COVID-19.
  • Гості, які надають допомогу особам з підтвердженим (або передбачуваним) діагнозом COVID-19 без необхідних засобів для персонального захисту (маски, рукавички).
  • Гості, які опинилися з особами з підтвердженим діагнозом COVID-19 у закритому просторі більш ніж на 15 хвилин.
  • Пасажири літака, що сидять в 2 найближчих рядах від осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19, або пасажири, які контактують із ними понад 15 хвилин.

  Процедура карантину гостей, визнаних контактними

  Перший день карантину вважається з наступного дня після контакту з підтвердженим випадком COVID-19.

  Повторний тест береться на 15-й день після отримання негативного результату, гість може залишати країну.

  Звертаємо увагу на те, що гість із підтвердженим випадком COVID-19 має проходити карантин в окремому номері від гостей, які визнані його близькими контактами. У випадку, якщо відділити гостя з позитивним результатом на COVID-19 від контактного для проходження карантину неможливо (мама з маленькою дитиною / літня людина, яка потребує догляду), після завершення карантину підтвердженого випадку COVID-19 контактний гість повинен пройти додатковий карантин (14 днів) з наступним проходженням ПЛР-тесту.

  Алгоритм карантину для одномісного розміщення

  Алгоритм карантину для розміщення з кількома людьми

  Важливо! У разі, якщо контактні гості з негативним результатом ПЛР-тесту нададуть документи, що підтверджують раніше перенесену коронавірусну інфекцію впродовж останніх 3 місяців, можливе звільнення від карантину за рішенням НРА.

  Розгляд запиту про відміну карантину Міністерством охорони здоров`я займає як мінімум 1 робочий день.

  З повною версією документа можна ознайомитись за посиланням.

Служба підтримки туристів на Мальдівах

+90 850 549 07 07

Вимоги щодо повернення в Україну доступні за посиланням.