Мальдіви: правила перетину кордону

Пасажирам, які подорожують на Мальдіви, більше не потрібно надавати сертифікат вакцинації проти COVID-19 та/або негативний результат ПЛР-тесту після прибуття.

Туристам для в'їзду та виїзду необхідно заповнити декларацію про стан здоров'я та отримати QR-код.

Не раніше ніж за 48 годин до прибуття потрібно заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше ніж за 48 годин до вильоту.

Особливості заповнення форми: крім даних про стан здоров'я, країни, які відвідувались упродовж останніх 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію. У розділі Mobile Number цифри телефону писати без знаку + та пробілів. Потрібно обов'язково заповнити розділи, які позначені зірочками, пункти, які без зірочок, заповнювати не обов'язково.

Примітка: різниця в часі між Україною та Мальдівами +2 (3) години.

Отриманий QR-код потрібно пред'явити під час проходження паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно обрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно обрати острів, найближчий до курорту.

Туристам більше не потрібно проходити карантини, які пов'язані з подорожами.


Звертаємо вашу увагу на правила виїзду з Мальдів для гостей Guesthouse.

Туристам, які проводять свою відпустку в туристичних об'єктах на населених островах, більше не потрібно робити ПЛР-тест при виїзді з відповідних населених островів.

Інформуємо, що курорти:

THE SUN SIYAM IRU FUSHI MALDIVES надає трансфер на гідролітаку з 06:00 до 18:00, внутрішні перельоти — з 18:00 до 06:00.

*** Зверніть увагу, що аеропорт Мале працює з 06:00 (з ранку) до 00:00 (не 24 години!).

Трансфер на гідролітаку до Sun Siyam Iru Fushi Maldives

Гостям, які прибувають міжнародними рейсами, необхідно буде зареєструватися на стійці гідролітака TMA в терміналі міжнародних прильотів до 16:00, щоб мати можливість трансферу до курорту в той же день, в іншому разі туристам потрібно буде залишитися на ночліг у Мале (за їхньою власною домовленістю), туристи будуть доставлені на курорт наступного ранку. Внутрішній трансфер може бути організований залежно від можливості.

Внутрішні трансфери до Sun Siyam Iru Fushi Maldives

Рейси внутрішніх авіаліній виконуються до 23:30 для зручності гостей, міжнародний рейс яких прибуває після заходу сонця або які вирішили не залишатися на ніч в Мале.

KAANI BEACH HOTEL, KAANI GRAND SEAVIEW, KAANI PALM BEACH, KAANI VILLAGE & SPA: За необхідності ПЛР-тестування можна провести на острові Маафуші, вартість тестування становить 50 доларів США на особу за тест (туристи оплачують на Мальдівах).


Вимоги щодо повернення в Україну доступні за посиланням.