Правила перетину кордону (Мальдіви)

Шановні партнери,

Інформуємо вас, що в рамках зусиль, що вживаються урядом Мальдівської Республіки по боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР.

Згідно нових правил ПЛР тести повинні проводитися не раніше ніж за 96 години до вильоту.

Тест обов`язковий для всіх подорожуючих на Мальдіви за винятком дітей до 1 року.

 

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР тесту для перетину кордону:

- Тест повинен містити дату та час тестування. 96 годин відраховуються з моменту здачі тесту.

- Тест повинен бути виданий офіційно зареєстрованою лабораторією

- Сертифікат повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято.

- Сертифікат повинен бути англійською мовою.

 

Не раніше, ніж за 24 години до прибуття заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше, ніж за 24 години до вильоту.

Особливості заповнення форми: окрім даних про стан здоров`я, країни які відвідувались останні 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію і копію ПЛР-тесту. В розділі Mobile Nember цифри телефону писати без знаку + та пробілів. Потрібно обовязково заповнити розділи позначені зірочками, пункти без зірочок заповнювати не оборязково.

Примітка: різниця в часі  між Україною та Мальдівами +3 години.

Отриманий QR-код пред`являється при проходженні паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно вибрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно вибрати острів, найближчий до курорту.Оновлена ​​інформація.

Зміни вступають в силу з 20 квітня 2021 року до подальшого повідомлення.

Туристи, які отримали дві дози вакцинації проти Covid-19 (визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров`я) за 2 тижні до поїздки, тепер звільняються від вимоги про проведення негативною ПЛР перед прибуттям і не потребують проходження або дотримання карантину після прибуття на Мальдіви.

Необхідні умови:

1. Карантин під час подорожі буде виключений для всіх осіб, які подорожують на острів, де 60% населення острова (включаючи туристичні курорти / гостьові будинки і острови з готелями) отримали дві дози вакцини Covid-19, визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров`я.

2. Якщо 60% населення острова (включаючи туристичні курорти / гостьові будинки та готельні острови) НЕ отримали дві дози вакцини Covid-19, звільнення від карантину в подорожі може бути здійснено, якщо турист отримав дві дози будь-якої вакцини Covid-19 за два тижні до зазначеної подорожі (вакцина, яка визнана Всесвітньою організацією охорони здоров`я).

Однак будуть застосовуватися наступні умови:

- негативний результат ПЛР тесту потрібно пред’являти, якщо людина подорожує з острова, де позитивний результат загального тестування перевищує 5%.

- негативний результат ПЛР тесту потрібно для супроводжуючих дітей, які не відповідають критеріям вакцинації проти Covid-19.

 Шановні партнери, інформуємо вас про постанову Міністерства охорони здоров`я (НРА) Мальдівської Республіки щодо заходів по зниженню ризику передачі COVID-19.

Постанова Міністерства охорони здоров`я (НРА) Мальдівської Республіки від 10.10.20 (перейти)

Виходячи з документа, карантину (14 днів як мінімум) підлягають не тільки гості з підтвердженим діагнозом COVID-19 (страховий випадок), але і близькі контакти підтвердженого випадку коронавирусной інфекції, навіть якщо ПЛР тест таких гостей виявився негативним (не страховий випадок, покриття витрат за рахунок гостей).

Близькими визначаються контакти, що:

  • Знаходилися на відстані 1 метра від захворівшого чи підозрюваного на захворювання на COVID_19 протягом більш ніж 15 хвилин
  • Мали безпосередній фізичний контакт з захворівшою особою чи особою, що є підозрюваною на захворювання COVID_19
  • Доглядали за особами, які захворіли або є підозрюваними на захворювання COVID_19, не використовуючи всі встановлені правилами безпеки засоби індивідуального захисту
  • Мали незахищений безпосередній контакт з виділеннями (кашель, слина тощо) захворівшого на COVID_19
  • Знаходилися у закритому приміщенні (вдома, в навчальному класі, у кімнаті для переговорів, кімнаті очікування у лікарні тощо) з захворівшим на COVID_19 протягом більш ніж 15 хвилин
  • Знаходилися у зоні 2-х рядів крісел від захворівшого на COVID_19 протягом більш ніж 15 хвилин у літаку чи іншому виді транспорту, а також всі представники персоналу, що мали безпосередній контакт з захворівшим на COVID_19

 

Процедура карантину гостей, визнаних контактними:

 

- 1-ий день карантину вважається з наступного дня після контакту з підтвердженим випадком COVID-19.

 - повторний тест береться на 15-ий день, після отримання негативного результату, гість може залишати країну.

 

В разі, якщо контактні гості з негативним результатом ПЛР тесту нададуть документи, що підтверджують раніше перенесену Коронавірусну інфекцію протягом останніх 3 місяців, такі гості можуть бути звільнені від карантину за рішенням НРА.

 

Під метою прискорення вирішення питання щодо скасування карантину для таких гостей, прохання рекомендувати туристам, що вилітають на Мальдіви, мати при собі в форматі PDF один / кілька з перерахованих документів (у разі їх наявності):

- результат раніше позитивного ПЛР тесту (термін не раніше 3 місяців до закінчення поїздки)

- результат раніше позитивного тесту на антитіла (термін не раніше 3 місяців до закінчення поїздки)

*Бажано додатково мати варіант англійською мовою.

У разі, якщо гості будуть проінформовані представниками готелів про необхідність знаходження на карантині, гостям необхідно негайно надати ці документи співробітникам готелю, а також зателефонувати за номером Гарячої Лінії ANEX Tour на Мальдівах +960 777 03 67.

 

Розгляд запиту про скасування карантину Міністерством охорони здоров`я займає як мінімум 1 робочий день.Звертаємо вашу увагу на правила виїзду з Мальдів для гостей Guesthouse

Інформуємо, що курорти:

THE SUN SIYAM IRU FUSHI MALDIVES - надає трансфер на гідролітаку з 06:00 до 18:00, внутрішні перельоти з 18:00 до 06:00.

ADAARAN HOTELS AND RESORT - пересування між островами заборонено.

PER AQUUM NIYAMA - пересування між островами заборонено.

WALDORF ASTORIA MALDIVES ITHAAFUSHI - інформуємо, що з 15 листопада готель надає можливість здати ПЛР тест перед від`їздом, вартість послуги 80 дол / чол. Резервування здійснюється за 72 години до дати від`їзду. Результати тестування будуть надані за 48 години до від`їзду.

KAANI BEACH HOTEL, KAANI GRAND SEAVIEW, KAANI PALM BEACH, KAANI VILLAGE & SPA - перед вильотом з Мальдів тестування ПЛР є обов`язковим для будь-якого туриста, який зупинявся на острові туристичного гостьового будинку. ПЛР-тест необхідно провести за 72 години до вильоту з Мальдів. • ПЛР-тестування можна провести на острові Маафуші, вартість тестування становить 85 доларів США на людину за тест.

 

З повагою,

Анекс Тур